HİZMETLER

 

EV TEMİZLİĞİ

Adıyaman temizlik şirketi olan Komagene Temizlik olarak en çok hizmet verdiğimiz alan ev temizlik hizmetidir. Bugüne kadar Adıyaman ve ilçelerinde binlerce eve temizlik hizmeti götürdük ve hemen hemen hepsinde müşteri memnuniyeti vardı. O nedenle Adıyaman ev temizliği dendiğinde iftiharla gösterebileceğimiz referanslarımız mevcuttur.

 

OFİS TEMİZLİĞİ

Ofis temizliği çok dikkat ve özen gerektiren bir konudur. Çünkü temizlik yapılan alanda kırılabilecek veya hasar görebilecek alet ve cihazlar bulunmaktadır. Ekibimiz ofis temizliğinin hassasiyetini bilerek dikkatli davranan tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. O nedenle Adıyaman ofis temizliği de başarılı olduğumuz hizmetlerin başında gelmektedir.

 

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İnşaat sonrası temizlik kolay görünse de en zor temizlik alanlarından biridir. Çünkü inşaat sonrası kalıntıları zemin ve duvarlardan çıkarmak çok emek ve tecrübenin yanında özel kimyasallar ve cihaz kullanmayı gerektirmektedir. Komagene Adıyaman Temizlik şirketi olarak inşaat sonrası temizlik konusunda ciddi bir tecrübeye sahibiz.

 

MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Merdiven temizliği çok kolay bir iş olsa da özellikle kapıcısı olmayan çok katlı apartmanların en büyük sorunudur. Çünkü kat sakinleri kendi katındaki merdiveni yıkama konusunda anlaşamazlar. O nedenle bina yöneticilerinin işi bir Adıyaman temizlik şirketi uhdesine vererek düzenli temizlik yaptırmaları daha mantıklıdır.

 

OKUL TEMİZLİĞİ

Okullar toplu yaşam alanları olması ve çocuklar tarafından kullanılması nedeniyle çabuk kirlenir. Özellikle öğrenci tuvaletleri en fazla kirlenen yerlerdir. Çocukların hastalık kapmamaları ve temizlik hususunda bilinçlenmeleri açısından okulun her tarafı özellikle tuvalet temizliği asla ihmal edilmemeli ve sık sık temizlenmelidir.

 

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Özellikle dış cephesi cam olan yüksek binaların temizliği çok titizlik, tecrübe ve özel araçlarla yapılması gereken, iş güvenliğinin ön planda olduğu bir temizlik hizmetidir. Aksi takdirde dış cephe temizliği yapmak ölüme kadar varabilen çok tehlikeli bir iş haline gelir. Komagene temizlik ekibi dış cephe temizliğinde de tecrübe kazanmış bir ekiptir.

 

FABRİKA TEMİZLİĞİ

Fabrika temizliği de önemli olmakla birlikte imal edilen ürün ve kullanılan hammaddenin özelliğine göre yapılacak temizliğin şekli ve temizlik süresi farklılık göstermektedir. Yapılan her işte iş güvenliği önemli ise de özellikle çeşitli kimyasallar üreten fabrikaların temizliği esnasında ortama yayılacak gazlar nedeniyle iş güvenliği had safhadadır.

 

CAMİ TEMİZLİĞİ

Camiler yüzlerce insanın ziyaret ettiği kutsal mekanlardır ve özellikle halıların temizliği namazın huşu içinde kılınması açısından çok önemlidir. Bir çok farklı kişinin çorapla bastığı halılar çok çabuk kirlenmekte ve temizlenmezse kokmaya başlamaktadır. Komagene temizlik olarak talep eden camilere düzenli temizlik yapıyoruz.

 

YURT TEMİZLİĞİ

Yurt, hastane gibi çok fazla kişinin konakladığı mekanlarda özellikle hijyenik temizliğe dikkat edilmesi gerekmektedir. Belli aralıklarla temizlenmeyen bu tarz mekanlar bulaşıcı hastalıkların çabuk yayılmasına neden olduğundan temizlik önem arz etmektedir. Adıyaman temizlik şirketi olarak hijyenik temizliği çok önem veriyoruz.