Biz Kimiz

KOMAGENE TEMİZLİK

Adıyaman Temizlik Şirketi

Ev Temizliği

Ofis Temizliği

Merdiven Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik

Evlere Temizlikçi Bayan

Adını Adıyaman’ın simge isimlerinden olan tarihi Komagene Krallığından alan firmamız Adıyaman il genelinde ev, ofis, merdiven temizliği ve inşaat sonrası temizlik hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur.

Adıyaman temizlik şirketi olarak Adıyaman merkez ve ilçeleri ile çevre illerde başta ev, ofis, inşaat, merdiven temizliği olmak üzere her türlü temizlik hizmeti vermekteyiz. Bünyemizde maaşla çalışan personel olmayıp temizlik hizmeti firma ortakları tarafından verilmekte ve son derece titiz davranılmaktadır. İçinde oturulan ve gündelik temizlik ihtiyacı olan evlere yine ortaklarımızdan olan bayanlar giderek temizlik yapmaktadır. Temizlik yaptığımız mekanlarda amacımız müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak bir memnun müşteri kitlesi oluşturmak ve tavsiye edilen bir firma olarak sektörde lider olmaktır.

Adıyaman Temizlik

Komagene Temizlik

Adıyaman Temizlik Şirketi

Misyonumuz

Bize itimat eden müşterilerimizin güvenlerini boşa çıkarmamak ve kazandığımız parayı hak etmek için işimize azami derecede itina göstererek %100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve böylece sektörde tavsiye edilen firma olmak.

Vizyonumuz

Temizlik sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve temizlikte kaliteyi arttıran makine, alet ve sarf malzemelerini uygulamalara dahil etmek. Böylece temizlik sektöründe lider bir Adıyaman temizlik şirketi olmak.

Değerlerimiz

Yaptığımız işlerde dürüstlük, hakkaniyet ve kalite prensiplerimizden asla taviz vermeden, hak etmediğimiz bir parayı istemeyip, aynı zamanda hakkımızı da gözeterek iş yaparken durum ne olursa olsun dört dörtlük hizmet vererek çizgimizi devam ettirmek.